Kapat
ÜYE GİRİŞ EKRANI
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz :
Üyelik Formu
E-Posta Adresiniz :
*
Şifreniz :
*
Adınız :
*
Soyadınız :
*
 
Telif Hakları ve Sorumluluklar

Bu internet sitesi üzerinde bulunan metin, görsel, grafik, ses dosyası, çizgi animasyonlar, özel çekilmiş videolar ve bunların düzeni ("Malzeme"), sadece "www.karacagurup.com.tr" hakkında ve ürünleri hakkında genel olarak bilgi vermek amacı ile hazırlatılmıştır.

karacagurup.com.tr internet sitesi üzerindeki bütün malzemelerin ve bilginin ("İçerik") hazırlanması aşamasında, kendisinden beklenebilecek en yüksek dikkati sarf etmiş olduğu halde, bu malzemelerin ve bilgilerin doğruluğunu ve/veya bütünlüğü hakkında hiçbir beyanda bulunmamaktadır. Ayrıca bu husustaki herhangi bir garantiyi vermemekte; ayrıca karacagurup.com.tr bu içerik ve/veya bu içeriğe güvenilerek alınan tüm kararlar hakkında herhangi bir mesuliyet ve sorumluluk kabul etmemektedir.
 
karacagurup.com.tr veya çalışanlarından herhangi biri bu internet sitesinde bulunan veya bu internet sitesinde atıfta bulunulan Malzemelerin kullanılmasından dolaylı veya dolaysız şekilde veya netice itibarı ile hasıl olan zarar ve/veya hasardan sorumlu olmayacaktır, bu belge ile bu çeşit mesuliyet, kanunun elverdiği ölçüde, karacagurup.com.tr ve üretici firma olan Ekrem Güzel Dalgıl Pompa tarafından tamamen reddedilmiştir.
 
Bu internet sitesinde kullanılan malzemenin ve ürünlerin tüm telif hakları, sitede belirtildiği şekilde ya karacagurup.com.tr'ye yadaEkrem Güzel Dalgıl Pompa ’ne aittir. Bu internet sitesindeki Malzeme ve ürünler telif hakları veya diğer fikri mülkiyet haklarının tamamına tabidir. Bu internet sitesindeki Malzeme ve ürün tasarımları, ticari kullanım amacı ve dağıtım amacı ile kopyalanamaz, değiştirilemez veya başka bir sitede karacagurup.com.tr 'ye yada Ekrem Güzel Dalgıl Pompa’nin izni olmadan kullanılamaz. Bu Malzeme veya ürünün izinsiz olarak herhangi bir kısmının izinsiz çoğaltılması veya kullanımı kesinlikle yasaktır.
 
Bu internet sitesinde, karacagurup.com.tr 'nin tahminlerine dayanan ileriye veya geçmişe dönük beyanlar bulunabilir. Bu internet sitesindeki "inanmak", "tahmin etmek", "ummak",  "beklemek", "planlamak" ve "tasavvur etmek" gibi ifadeler bir beyanın ileriye dönük olduğunu veya firmanın belirtilen olguyu tahmin ettiğini belirtmek için kullanılmış ifadelerdir. Bu gibi beyanlar, yapıldıkları tarihteki karacagurup.com.tr 'nin çeşitli olaylar hakkındaki görüşlerini yansıtmakta olup, risk ve/veya belirsizliğe tabidir. karacagurup.com.tr buna benzer ileriye dönük beyanları güncelleştirmeye yönelik niyeti ve mükellefiyeti olmadığını bildirir.
 
Bu internet sitesi karacagurup.com.tr 'nin kontrolünde bulunmayan internet sitelerine çeşitli bağlantı linkleri içerebilir bu nedenle karacagurup.com.tr bu bağlantılı siteler hakkındaki hiçbir sorumluluğu kabul etmez ve içeriklerinden sorumlu tutulamaz.
 
Kullanım şartları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.
 
Copyright © 2011 - 2022  karacagurup.com.tr Yazılı ve Görsel Tüm Hakları Saklıdır.