Kapat
ÜYE GİRİŞ EKRANI
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz :
Üyelik Formu
E-Posta Adresiniz :
*
Şifreniz :
*
Adınız :
*
Soyadınız :
*
 
Yasal Uyarı ve Gizlilik

karacagurup.com.tr, sizlere daha iyi hizmet verebilmek nedeniyle kişisel bilgilerinizi (isim, ilgi alanlarınız, e-posta vb…) sizlerden talep edebilir. Bundera sunucularında saklanan bu bilgiler, zaman zaman kampanya çalışmaları, kullanıcı profillerine yönelik özel promosyonların kurgulanmasında ve spam e-postaların iletilmesini engellemeye yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece ve sadece karacagurup.com.tr bünyesinde kullanılacaktır.

karacagurup.com.tr elektronik bülten listesinden ayrılmak isterseniz, elektronik bültenin altında bulunan “ Listeden ayrılmak için tıklayın ” linkine tıklayarak elektronik bülten üyeliğinden ayrılabilirsiniz. Aynı işlemi site üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz bunun için, www.karacagurup.com.tr adresinden üye girişi yapıp daha sonra hesabım bölümünde yer alan "Üyelik bilgilerimi değiştirmek istiyorum" linkini tıklayın. Açılan sayfada "karacagurup.com.tr duyurularını almak istiyorum" seçimini kaldırın. Bu şekilde elektronik bülten listemizden ayrılacak ve bülten e-maillerimizi almayacaksınız.

karacagurup.com.tr, üyelik formlarından topladığı kullanıcı bilgilerini, üyelerinin haberi ya da aksi bir talimatı olmadan, üçüncü şahıslarla paylaşmamaktadır ve faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçlarla kullanmamakta ve satmamaktadır.

karacagurup.com.tr e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyenistatistiksel bazı veriler, karacagurup.com.tr müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatabilmek amacı ile karacagurup.com.tr iş ortakları ile paylaşılabilir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince ve resmi makamlara açıklama yapmak zorunluluğunda resmi makamlara açıklanabilir.

kullanıcının sisteme girdiği tüm bilgilere sadece kullanıcı ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece kullanıcı değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi kesinlikle mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli kullanıcılarımızın güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde karacagurup.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin server'larında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin karacagurup.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınızda iletişim bilgilerimizi kullanarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2011 - 2022  karacagurup.com.tr Yazılı ve Görsel Tüm Hakları Saklıdır.